Home / 射频屏蔽 / 88-CBSA-4.25X5.25X0.8
88-CBSA-4.25X5.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
88-CBSA-4.25X5.25X0.8
Description:
RF SHIELD 4.25" X 5.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)