Home / 射频屏蔽 / 89-CBSA-0.75X1.75X0.8
89-CBSA-0.75X1.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
89-CBSA-0.75X1.75X0.8
Description:
RF SHIELD 0.75" X 1.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)