Home / 射频屏蔽 / 89-CBSA-2.75X5.0X0.8
89-CBSA-2.75X5.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
89-CBSA-2.75X5.0X0.8
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)