Home / 射频屏蔽 / 89-CBSA-4.0X5.75X0.8
89-CBSA-4.0X5.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
89-CBSA-4.0X5.75X0.8
Description:
RF SHIELD 4" X 5.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)