Home / 射频屏蔽 / 89-CBSA-4.25X5.25X0.8
89-CBSA-4.25X5.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
89-CBSA-4.25X5.25X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 4.25" X 5.25" T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 80-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)