Home / 射频屏蔽 / 89-CBSFNSV-2.0X7.0X0.8
89-CBSFNSV-2.0X7.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
89-CBSFNSV-2.0X7.0X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 7" THROUGH HOLE
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 7.000" (177.80mm)