Home / 断路器 / BA1-B0-20-622-E22-C
BA1-B0-20-622-E22-C
Carling Technologies
Product No:
BA1-B0-20-622-E22-C
Manufacturer:
Carling Technologies
Description:
CIRCUIT BREAKER
Parameter Info
Mfr Carling Technologies
Series B
Package Bulk
Breaker Type Magnetic (Hydraulic Delay)
Illumination None
Actuator Type Lever
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Approval Agency CCC, CSA, UL
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 277 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 22A