Home / 断路器 / DA2-A0-03-650-131-C
DA2-A0-03-650-131-C
Carling Technologies
Product No:
DA2-A0-03-650-131-C
Manufacturer:
Carling Technologies
Description:
CIRCUIT BREAKER
Parameter Info
Mfr Carling Technologies
Series D
Package Bulk
Breaker Type Switch Only
Illumination None
Actuator Type Lever
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Approval Agency CSA, UL
Number of Poles 2
Voltage Rating - AC 277 V
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 50A