Home / 铝电解电容器 / E36D451LLN682MEF5M
E36D451LLN682MEF5M
Chemi-Con
Product No:
E36D451LLN682MEF5M
Description:
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Ratings -
Tolerance ±20%
Capacitance 6800 µF
Applications General Purpose
Lead Spacing -
Product Status Obsolete
Voltage - Rated 450 V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Size / Dimension -
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C