Home / 断路器 / IEG1-1-63F-20.0-A-01-V
IEG1-1-63F-20.0-A-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEG1-1-63F-20.0-A-01-V
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Number of Poles 1
Base Product Number IEG1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 20A