Home / 断路器 / IEG11-1-42-20.0-01
IEG11-1-42-20.0-01
Sensata-Airpax
Product No:
IEG11-1-42-20.0-01
Product Status Active
Approval Agency CSA, UL1077
Number of Poles 2
Base Product Number IEG11
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 20A