Home / 断路器 / IEG111-1-62-2.50-A-01-V
IEG111-1-62-2.50-A-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEG111-1-62-2.50-A-01-V
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Number of Poles 3
Base Product Number IEG111
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 2.5A