Home / 断路器 / IEG6-1-51-36.0-A-01-V
IEG6-1-51-36.0-A-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEG6-1-51-36.0-A-01-V
Base Product Number IEG6
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 36A