Home / 断路器 / IEGBX666-1-62-30.0-N3-V
IEGBX666-1-62-30.0-N3-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEGBX666-1-62-30.0-N3-V
Illumination None
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Number of Poles 3
Base Product Number IEGBX666
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 30A