Home / 断路器 / IEGF66-1REG4-69-50.0-01-V
IEGF66-1REG4-69-50.0-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEGF66-1REG4-69-50.0-01-V
Illumination None
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Number of Poles 2
Base Product Number IEGF66
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 50A