Home / 断路器 / IEGH11-1-63F-10.0-01-V
IEGH11-1-63F-10.0-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEGH11-1-63F-10.0-01-V
Illumination None
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Number of Poles 2
Base Product Number IEGH11
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 10A