Home / 断路器 / IELBX111-1-62-20.0-AE-M3-V
IELBX111-1-62-20.0-AE-M3-V
Sensata-Airpax
Product No:
IELBX111-1-62-20.0-AE-M3-V
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Parameter Info
Mfr Sensata-Airpax
Series IEL
Package Bulk
Breaker Type Magnetic (Hydraulic Delay)
Illumination None
Actuator Type Rocker
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Number of Poles 3
Base Product Number IELBX111
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 20A