Home / 断路器 / IELK1-1-59-7.50-01-V
IELK1-1-59-7.50-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IELK1-1-59-7.50-01-V
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Parameter Info
Mfr Sensata-Airpax
Series IEL
Package Bulk
Breaker Type Magnetic (Hydraulic Delay)
Illumination None
Actuator Type Lever
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Number of Poles 1
Base Product Number IELK1
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 7.5A