Home / 振荡器 / VMQF576D33-147.000-1.0/-40+85
VMQF576D33-147.000-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
VMQF576D33-147.000-1.0/-40+85
Description:
VCTCXO 147 MHz 3.3V LVDS
Parameter Info
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Type VCTCXO
Output LVDS
Series VMQF576D
Package Strip
Ratings -
Function Amplitude Control
Frequency 147 MHz
Mounting Type Surface Mount
Base Resonator Crystal
Package / Case 6-SMD, No Lead
Product Status Active
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±1ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 26mA (Typ)
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)