Home / RF Shields / 18R-CBSA-6.0X6.0X0.13
18R-CBSA-6.0X6.0X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
18R-CBSA-6.0X6.0X0.13
Description:
RF SHIELD 6" X 6" THROUGH HOLE
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 6.000" (152.40mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)