Home / RF Shields / 18R-CBSFNSV-1.25X2.5X0.13
18R-CBSFNSV-1.25X2.5X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
18R-CBSFNSV-1.25X2.5X0.13
Description:
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 2.500" (63.50mm)