Home / RF Shields / 20-CBSA-1.75X4.0X0.2
20-CBSA-1.75X4.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSA-1.75X4.0X0.2
Description:
RF SHIELD 1.75" X 4" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)