Home / RF Shields / 20-CBSA-2.0X3.5X0.2
20-CBSA-2.0X3.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSA-2.0X3.5X0.2
Description:
RF SHIELD 2" X 3.5" SMD
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)