Home / RF Shields / 20-CBSA-3.25X5.5X0.2
20-CBSA-3.25X5.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSA-3.25X5.5X0.2
Description:
RF SHIELD 3.25" X 5.5" SMD
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)