Home / RF Shields / 20-CBSA-3.5X5.0X0.2
20-CBSA-3.5X5.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSA-3.5X5.0X0.2
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5" SMD
Product Status Active
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)