Home / RF Shields / 20-CBSA-3.75X4.25X0.2
20-CBSA-3.75X4.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSA-3.75X4.25X0.2
Description:
RF SHIELD 3.75" X 4.25" SMD
Product Status Active
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)