Home / RF Shields / 20S-CBSA-0.75X4.75X0.2
20S-CBSA-0.75X4.75X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20S-CBSA-0.75X4.75X0.2
Description:
RF SHIELD 0.75" X 4.75" SMD
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)