Home / RF Shields / 20S-CBSA-1.0X1.75X0.2
20S-CBSA-1.0X1.75X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20S-CBSA-1.0X1.75X0.2
Description:
RF SHIELD 1" X 1.75" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)