Home / RF Shields / 20S-CBSA-2.75X5.5X0.2
20S-CBSA-2.75X5.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20S-CBSA-2.75X5.5X0.2
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5.5" SMD
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)