Home / RF Shields / 20S-CBSA-3.0X3.25X0.2
20S-CBSA-3.0X3.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20S-CBSA-3.0X3.25X0.2
Description:
RF SHIELD 3" X 3.25" SMD
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)