Home / RF Shields / 20S-CBSA-3.25X4.75X0.2
20S-CBSA-3.25X4.75X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20S-CBSA-3.25X4.75X0.2
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4.75" SMD
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)