Home / RF Shields / 20S-CBSF-2.75X3.0X0.2
20S-CBSF-2.75X3.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20S-CBSF-2.75X3.0X0.2
Description:
RF SHIELD 2.75" X 3" SMD
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 3.000" (76.20mm)