Home / RF Shields / 21-CBSA-0.75X3.75X0.225
21-CBSA-0.75X3.75X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSA-0.75X3.75X0.225
Description:
RF SHIELD 0.75" X 3.75" SMD T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 3.750" (95.25mm)