Home / RF Shields / 21-CBSA-2.5X4.5X0.225
21-CBSA-2.5X4.5X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSA-2.5X4.5X0.225
Description:
RF SHIELD 2.5" X 4.5" SMD T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)