Home / RF Shields / 21-CBSF-0.5X0.5X0.225
21-CBSF-0.5X0.5X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSF-0.5X0.5X0.225
Description:
RF SHIELD 0.5" X 0.5" T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 0.500" (12.70mm)