Home / RF Shields / 21-CBSF-0.5X1.5X0.225
21-CBSF-0.5X1.5X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSF-0.5X1.5X0.225
Description:
RF SHIELD 0.5" X 1.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 1.500" (38.10mm)