Home / RF Shields / 21-CBSF-0.75X1.0X0.225
21-CBSF-0.75X1.0X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSF-0.75X1.0X0.225
Description:
RF SHIELD 0.75" X 1" T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 1.000" (25.40mm)