Home / RF Shields / 21-CBSF-1.50X1.75X0.325
21-CBSF-1.50X1.75X0.325
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSF-1.50X1.75X0.325
Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.75" T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.325" (8.26mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)