Home / RF Shields / 21-CBSF-1.75X4.25X0.325
21-CBSF-1.75X4.25X0.325
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSF-1.75X4.25X0.325
Description:
RF SHIELD 1.75" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.325" (8.26mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)