Home / RF Shields / 21L-CBSA-0.75X6.0X0.225
21L-CBSA-0.75X6.0X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21L-CBSA-0.75X6.0X0.225
Description:
RF SHIELD 0.75" X 6" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)