Home / RF Shields / 21L-CBSA-1.25X2.75X0.225
21L-CBSA-1.25X2.75X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21L-CBSA-1.25X2.75X0.225
Description:
RF SHIELD 1.25" X 2.75" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 2.750" (69.85mm)