Home / RF Shields / 21L-CBSA-3.0X4.75X0.225
21L-CBSA-3.0X4.75X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21L-CBSA-3.0X4.75X0.225
Description:
RF SHIELD 3" X 4.75" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)