Home / RF Shields / 21L-CBSA-3.25X5.25X0.225
21L-CBSA-3.25X5.25X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21L-CBSA-3.25X5.25X0.225
Description:
RF SHIELD 3.25" X 5.25" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)