Home / RF Shields / 22-CBSA-1.0X3.5X0.2
22-CBSA-1.0X3.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSA-1.0X3.5X0.2
Description:
RF SHIELD 1" X 3.5" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)