Home / RF Shields / 22-CBSA-5.0X5.75X0.2
22-CBSA-5.0X5.75X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSA-5.0X5.75X0.2
Description:
RF SHIELD 5" X 5.75" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)