Home / RF Shields / 22-CBSA-5.25X5.5X0.2
22-CBSA-5.25X5.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSA-5.25X5.5X0.2
Description:
RF SHIELD 5.25" X 5.5" SMD T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 5.250" (133.35mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)