Home / RF Shields / 22-CBSA-5.75X6.0X0.2
22-CBSA-5.75X6.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSA-5.75X6.0X0.2
Description:
RF SHIELD 5.75" X 6" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 5.750" (146.05mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)