Home / RF Shields / 22-CBSAN-2.0X2.25X0.2
22-CBSAN-2.0X2.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSAN-2.0X2.25X0.2
Description:
RF SHIELD 2" X 2.25" T/H
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 2.250" (57.15mm)