Home / RF Shields / 22-CBSF-1.0X1.5X0.2
22-CBSF-1.0X1.5X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSF-1.0X1.5X0.2
Description:
RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 1.500" (38.10mm)