Home / RF Shields / 22-CBSF-2.25X2.25
22-CBSF-2.25X2.25
Leader Tech Inc.
Product No:
22-CBSF-2.25X2.25
Description:
RF SHIELD 2.25" X 2.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 2.250" (57.15mm)